• 096-317-65-70
  • Перезвоните мне
Штампи - Заготовки для декупажа. Интернет-магазин Завиток

Штампи

Штампи - звичний інструмент для майстринь скрапбукінгу і кардмейкінга, там без цих помічників просто не обійтися! Повторення однакових малюнків або мотивів раз за разом вимагає неабияких художніх здібностей і терпіння. Куди простіше купити штамп в інтернет- магазині і простими рухами залишати чіткі, однакові малюнки на ваших роботах.

Умільці - народ винахідливий і швиденько пристосували штампи для декупажу. Благо техніка Штампінг проста і не вимагає обов'язкових додаткових витрат на покупку спеціальних фарб або чорнил. Однак якщо для вашої роботи необхідні якісь незвичайні кольори, в нашому інтернет магазині можна придбати чорнильні подушечки.Набір силіконових штампів "Квіткова галявина"

103.90₴

Набір силіконових штампів "Серця"

106.10₴

Чорнильна подушечка для штампів Bentoto House

49.50₴

Відсутній

Штамп "Good Luck" круглий, 3 см

24.20₴

Відсутній

Штамп "Love" круглий, 3 см

24.20₴

Відсутній

Штамп "Made with love" (Зроблено з любов'ю), 6 см

48.40₴

Відсутній

Штамп "With all my heart" (Від усього серця), 6 см

48.40₴

Відсутній

Штамп "Метелик", 3 см

49.75₴

Відсутній

Штамп "Паризька пошта", 3 см

49.75₴

Відсутній

Штамп бордюрний, 10 см

56.00₴

Відсутній

Штамп круглий "For You", 3 см

24.20₴

Відсутній

Штамп круглий з орнаментом, 3 см

15.15₴

Відсутній

Набір силыконових штампів "Витаючі в повітрі"

56.75₴

Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Кілька прикладів, як можна використовувати штампи в декупажі:

  • для прикрашання країв заготовок дуже зручно використовувати штампи-бордюри;
  • якщо ви задумали набір з декількох предметів - можна нанести на них однаковий візерунок або малюнок. Це підкреслить цілісність композиції;
  • хочете прикрасити стінки шкатулки вигадливим вензелем? Пара дурниць! Виберіть потрібний штамп і сміливо беріться за справу, всі елементи вийдуть абсолютно однаковими.
  • штамп може стати вашим особистим авторським знаком, за яким ваші роботи будуть дізнаватися.


Штампи можуть бути з акрилу, гуми або силікону. Часто в комплекті зі штампом йде дерев'яна або пластикова основа. З її допомогою ви гарантовано зможете притиснути до заготівлі всю поверхню штампа.

Штампи без основи коштують дешевше і зберігаються компактніше! Основу можна змайструвати самостійно (наприклад, зі старої коробки для дисків або будь-якого іншого шматочка оргскла) або купити спеціальний блок (це може бути один блок для кількох штампів). Не дивлячись на те, що штамп виготовлений з найтоншого силікону, він все ж призначений для багаторазового використання. Не варто боятися порвати його - силікон досить еластичний. Головне у використанні силіконових штампів - це акуратно знімати їх з підстави і зберігати в чистоті. Сміття в площині зіткнення з основою може пошкодити штамп для декупажу, а сміття на поверхні, залишає відбиток, зіпсує малюнок. Тому зберігати штампи найкраще в спеціальній захисній плівці, яка крім усього іншого не дозволить їм злипнутися.

Інструкція по застосуванню штампів дуже проста. Якщо ви використовуєте силіконовий штамп, для початку його потрібно зняти з плівки, на якій він зберігався, і приклеїти на акрилову основу. Штамп повинен бути чистим, без пилу і жиру. Слід промокнути штамп фарбою (тут головне не перестаратися з кількістю фарби) і впевнено залишити відбиток в потрібному місці. Злегка натискайте на штамп, щоб переконатися, що кожен міліметр малюнка відбився на декоруємому об'єкті, але не совайте в сторони, інакше малюнок розмаже. При роботі зі штампом рекомендується потренуватися на чернетці: дізнатися, наскільки сильно потрібно натискати і скільки фарби необхідно при обраному кольорі і деталізації малюнка. Зверніть увагу також на те, що малюнок буде відрізнятися в залежності від того, наскільки твердою буде поверхня, що ви декоруєте.

Після використання промийте штамп мильною водою або протріть вологою серветкою. Ні в якому разі не допускайте засихання фарби на штампі! Вона може забити дрібні отвори і візерунок вже не буде таким чітким і детальним. Це все! Чистий штамп знову готовий до роботи!